Ürün Detayları Aşağıda Yer Almaktadır

*
*
*

Iqos’ u diğer ısıtılmıs tütün ürünlerinden ve elektronik sigaradan ayrı kılan şeyler nedir ?

Iqos özel tütün kullanır tütün herhangi bi şekilde yanmaz ıqos cihazınız sigarayı ısıtır böylelikle içerisindeki nikotini size duman olarak verir, böylelikle vücudun nikotin ihtiyacını karşılamış olursunuz ve bunun yanı sıra el alışkanlığı ve dudak tiryakiliğinide gidermiş olursunuz. Iqos sigaranın diğer sigaralardan daha zararsız olduğunu söyleyebiliriz. Hatta uzmanlar tarafından yapılan bir araştırma sonucu Iqos normal sigaradan %95 daha az zararlı olduğu ispatlanmıştır.

Zararı düşürülmüş gerçek tütün sayesinde sigarayı aratmaz ve sigarayı bırakma konusunda gerek dudak tiryakiliği gerek nikotin takviyesi konusunda size büyük destek sağlar.

Iqos 2.4 modelinden farkları nelerdir?

Sarj olmaya başladığında ve sarjın bitmesine 30 dakika kala titreme özelliği eklenmiştir. Tütünü ısıtmaya yarayan seramik devre geliştirilerek daha yoğun bir performans elde etmenizi sağlayacaktır. Holder(tutacak) kısmının üzerindeki led ışıklar geliştirilerek daha şık bir görünüm elde edilmiştir. Holder sarj süresi yaklaşık 5 dakikalık kullanımı karşılayacak pile sahiptir.(2.4 modelinde 4 dakikalık kullanımı karşılıyordu.) Bluetooth ile cep telefonunuzla bağlantı kurarak çekim yaptığınız sayı vb. durumları görebilirsiniz.

Sipariş Bilgileri

*
*
*