Son zamanlarda kullanıcılar arasında sevilerek kullanılan elektronik sigara ülkemizde satışa sunuldu. Ülkemizde sunulmasıyla birlikte pek çok firma tarafından satışlar yapılmaya başlandı. Bu firmalar arasında gerçek ürünü tanıtıp kalitesiz ürün gönderen ve müşterilerin hayatını tehlikeye atacak şekilde satışlar yapmaktadırlar. Fakat iqosturkey.com Türkiye genelinde bütün kullanıcılarına elektronik sigara hizmeti sunmaktadır. Bütün ürünler İqosturkey.com kalite güvencesi ile satılmaktadır. Sizlerde güvenli ve kullanışlı bir elektronik sigara sahibi olmak istiyorsanız internet adresimiz üzerinden iQos elektronik sigarayı sipariş ederek satın alabilirsiniz. Elektronik sigara ürünlerimiz firmamız adına kalite ve güvence sunmaktadır.

İqos Nedir?

İQos Marlboro’nun üreticisi olan Phillip Morris International’ın ürettiği tütün tabanlı olarak çalışan buharlı İQos elektronik sigara türüdür. Dünyada ve ülkemizde belli firmalar tarafından satışları yapılmaktadır. İQos elektronik sigara içerisinde bulunan tüp şeklindeki tütün kapsüllerinin kullanılması kullanıcılar tarafından firmaya olumsuz puan olarak dönmektedir. Tütün devi olarak bilinen elektronik sigara firması Nagoya Japonya’da 21 Kasım 2014’de fuarda yapmış olduğu cihaz tanımından sonra İtalya’da satışa sunulması için hizmet vermiştir. Kısa süre içerisinde elektronik sigara firmaları ile büyük bir rekabete giren Japonya firması Phillip Morris CEO’su Andre Calantzopoulos  şirketin “yıllar boyu en büyük büyüme fırsatı” olduğunu açıklamalarında bulundu. Gümrük’te son yapılan değişikliklere göre Mart 2017 ortalarında iQos Elektronik Sigara resmi ithalat olarak Türkiye’ye sunulmuş bulunmaktadır. 2017 yılı içerisinde Türkiye’de Elektronik Sigara alanlarında yerini alan iQos Elektronik Sigara iqosturkey.com sitesi üzerinden satın alarak sahip olabilirsiniz.

Elektronik Sigara İle iQos Sigara Arasındaki Benzerlikler

Öncelikle elektronik sigara insanların normal sigaraya olan sevgisini aşılamak amacıyla kullanılmaktadır. İnsanların neredeyse bütün çoğunluğu sigara kullanmaktadır. Buda genç yaşta vücutta bulunan birçok hastalıklara yol açmaktaydı. Bunların üstesinden gelebilmek adına dünyada elektronik sigara devri başladı. Elektronik sigara içerisinde konulan sigara ile sıvıyı (e-likit) ile buharlaştıran sıvı buharlaştırıcıdır. İçerisinde farklı aromalar ve gliserin oluşmaktadır. iQos sigara ile arasındaki farklar ise şu şekildedir; Her iki üründe dijital olarak pil ve elektriğe ihtiyaç duyacak şekilde kullanılan cihazlardır. Cihazlar kendi aralarında ortak olacak şekilde buharlaştırma yöntemi ile çalışır. Elektronik sigaraların içerisinde bulunan malzemeler zamanla temizlenmesi gerekiyor. Cihazlar şarj edilmek zorundadır. Cihazların içinde çıkan buhar üstünüze sinmeyecek şekilde üretilmektedir. Normal sigaralarda bulunan nikotin ihtiyacınızı karşılayacak şekilde yapılmaktadır.

iQos Sigara İşlevi

iQos elektronik sigara ikinci nesil buharlaştırıcılara çok benziyor ancak fonksiyon açısından modern elektronik sigaralardan farklı bir durumdadır. Normal elektronik sigaraları içerisinde bulunan likit ve aromayı kendiniz belirlediğiniz yerde yüksek sıcaklıklarda ısıtılan ama yakılmayan küçük Morlboro sigarası şeklinde gerçek tütün kullanılmaktadır. iQos elektronik sigara çalışma mantığı HeatSticks olarak adlandırılan minyatür sigaralar, iQos elektronik sigara ısıtma cihazına yerleştirilir ve Marlboro ismi yazılı olan sigaranın başı dışarda olacak şekilde kullanılmaktadır.

Iqos Sigara Nedir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir