Elektronik sigaraların yaygınlaşmasıyla birlikte farklı modellerde sigara türleri yaygınlaşmaya başlandı. iQos firması olarak elektronik sigara hizmetlerini veren şirket başta iQos modellerini ülkeler arasında sunmaya başladı. Kullanıcılar arasında çok sevilen iQos elektronik sigara kısa zaman içerisinde büyük satışlar yaptı. iQos Heets ismini artık her yerde duymaya başladık. iQos sigara markası bazı ülkelerde Heets ismini tercih ediyor. Ukrayna, Japonya gibi ülkelerde iQos Marlboro veya iQos Parliament ismi ile satılmaktadır. Fakat Avrupa ülkelerinde farkı bir isim olarak satılmaktadır. Şuan için neden yeni bir marka yarattığını bilmiyoruz ve şirket tarafından yapılan herhangi bir açıklamada bulunmuyor. Büyük ihtimaller sonucunda iQos Türkiye pazarlarında Heets markası ile satışa sunulacağını tahmin ediyoruz. Sizler için iQos Heets markasını detaylı şekilde inceledik.

iQos Heets Amber

iQos modelleri arasında bulundan iQos Heets amber turuncu paket olarak satışa sunuldu. Paketin ön yüzünde de bulunan yazıdan anlaşılacağı üzere içerisinde tamamen Marlboro ile aynı tütün ve aroma bulunduruyor. Kırmızı Marlboroyu tercih eden kişilerin yeni içecek iQos sigara modelinin Heets amber olacak diyebiliriz. Duman yoğunluğu olsun veya aroması olsun Kırmızı Marlboroyu anımsatmayacak şekilde yapılmıştır. Arasındaki tek fark Kırmızı Marlboro içerisinde bulunan ağır duman kokusunun ortadan kaldırması olmuştur. Heets elektronik sigara modeli normal marlboro sigarasına göre %90 oranında insan vücuduna zarar vermemektedir. Bilimsel ortamlarda yapılan testler sonucunda bu veriler elde edilmiştir.

iQos Heets Yellow

iQos Heets Yellow isminden de anlaşılacağı üzere sarı paketlerde satılmaktadır. Paket tasarımları iQos Heets Amber paketleriyle aynı olacak şekilde tasarlanmıştır. Sadece üzerinde bulunan renkler farklılıklarını ortaya koymaktadır. Heets Yellow elektronik sigara Marlboro sigarasına göre daha hafif bir duman vermektedir. Genellikle hafif sigara tercihi yapan kişiler bu modeli seçmektedirler. Eğer beyaz ve gold marlboruyu seviyorsanız mutlaka iQos Heets Yellow modelini seçmeniz gerekiyor. Aroma olarak aynı tadı veren sigara aynı zamanda hafif bir çekme dumanına sahiptir. Kullanıclar eğer ağır sigara kullanamıyorsa bu sigara türü tamda aradıkları elektronik sigara türlerindendir. Sigaralarda bulunan nikotin ve karbon monoksit değerleri bu sigara içerisinde bulunmuyor.

İQOS HEETS TURQUOISE

iQos Heets Turquosie ismi turkuaz olarak bilinse de paket rengi hafif olacak şekilde yeşile kaçıyor diyebiliriz. Genellikle mentollü sigara seçimi yapan kişiler için bire bir üretilmiş bir sigara türü diyebiliriz. İçerisindeki aroma farklı bir mentol tadı vermektedir. Normal olarak bilinen mentollü sigaralardan daha güzel ve farklı bir tat verme özelliğine sahiptir. Heets amber bile kullanıyorsanız sizlere önerimiz mutlaka bu paketten bir tane alıp denemeniz olacaktır. Son yapılan açıklamalara göre mentollü sigaraların sağlık açısından yasaklanacağı söyleniliyor. Fakat bu yasak Heets Turquosie içinde geçerli olacak hakkında herhangi bir bilgiye henüz sahip değiliz. Bu modellerin hepsine ulaşabilmek için iqosturkey.com adresi üzerinden sipariş edebilirsiniz.

İqos Sigara Çeşitleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir